Vampyro Dienoraščių diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

thevampirediaries.blogas.lt diskusijos apie serialą ir knygas
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Glori Stewart

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Glori Stewart

Glori Stewart


Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2011-07-18

Glori Stewart Empty
RašytiTemos pavadinimas: Glori Stewart   Glori Stewart EmptyPir. 07 18, 2011 4:26 pm

Esu Glori Stewart, gimusi ir augusi Mistik Folse. Esu neįprasta būtybė, nes kai gimiau turėjau lapės uodega. Tai gana keista. Man mama parodė nuotraukas kai man sukako dešimt metų. Tada ir sužinojau visą istoriją apie savo giminę.

1569m. miškuose gyvena Stewart'ų giminė. Mano protėvio šeima augino tris lapes. Vieną naktį pas jas užklydo juodasis vilkas ir sudraskė vieną lapę. Visa tai matė mano protėvis. Kitą dieną jis nusprendė ją užkasti, bet kai atėjo kitą dieną lapės nerado. Jis dėl to nepergyveno, juk tai tik gyvūnas. Apsigręžė ir nuėjo į namus. Namuose rado sukandžiotus tėvus, senelius, brolius ir seseris. Šalia jų gulėjo lapė. Kai tik įžengė į namus mano protėvis lapė atsikėlė ir šoko ant jo. Ji jį apkandžiojo taip stipriai, kad neteko sąmonės kaip ir kiti šeimos nariai.
Kai visi atsikėlė jie turėjo lapės uodegas. Nuo tos minutės mano protėviai nesimaitino paprastu maistu. Jie mito vilkais, bet kai vilkai išsivystė iki vilkolakių, mano giminei ištiko grėsmė išnykti. Tada ir pasirodė šamanas ir jis mums padėjo išlikti. Kiek vėliau mano protėviai išsiaiškino, kad veltui jie bijojo vilkolakių, nes jiems patiems grėsė išnykimas. Tada kažkaip paslaptingai atsirado kita rūšis. Tai lyg žmonės, bet jie jau mirę. Jie trokšta žmonių kraujo ir jį visada gauna, juos silpnina saulė. Jie joje gali sudegti. Juos žmonės pavadino - vampyrais. Mano rasei nekenkė niekas. Nei sailė, nei pilnatis. Mums tik reikėjo vilko kraujo ar vilkolakio (kaip vėliau išsiaiškino protėviai). Vilkolakiams labai patiko vampyrai. Kodėl? Išpradžių nenutuokė nei vienas mūsų rasės atstovas. Paskui išsiaiškino, kad jie minta jais. Kadangi mūsų niekas negalėjo atpažinti, nes uodega nukrenta po trijų dienų, mes galėjome vaikščioti ir likti nepastebėtais. Mūsų rasės niekas taip ir nepažino. Taigi kas aš esu tokia? Aš esu pusiau žmogus ir pusiau lapė. Taigi aš esu Fox'erė. Esu pirmoji mistinė būtybė. Visi manė ( tie visi tai yra vampyrai ir vilkolakiai), kad vilkolakiai yra pirmieji deja tai netiesa.
Vėliau mūsų rasė ištobulėjo kaip ir vampyrų ir vilkolakių. Mes dabar galim valgyti paprastą maistą tik tol kol yra vilkolakio kraujo. Jei bus paprasto vilko kraujas mes mirsime staigia mirtimi. Mus gali užmušti (mes manėme, kad tik, bet vėliau pasirodė jog tai netiesa) tik grynakraujis mix'as. Tai yra ir vampyras ir vilkolakis. Mes galim daugintis ir su vampyru ir su vilkolakiu. Tai mums nekliūtis. Jeigu mums įkastų paprastas vampyras mes mirtume laikinai. Maždaug po kelių minučių atsikeltume ir būtume daug stipresni negu buvome anksčiau. Mes netaptume vampyrais, bet įgautume jėgų, bet mes tada negalėtume būti saulės šviesoje. Taip pat jeigu mums įkanda vampyras mes nesenstame ir įgaunam amžinybę. Jeigu įkastų vilkolakis mums nutiktų tik tai jog negalėtume būti pilnatyje, bet kadangi mes esame stipresni už vilkolakius mums tai negresia.
Mes galim tapti vampyrais tik per specialią apeigą, kuri jau buvo seniai pamiršta kai dingo mūsų rasės dienoraščiai.
Jeigu mano rasės atstovas įkąstų žmogui jis taip pat virstų fox'eriu. Todėl mes stengiamės to nedaryti, bet mes kaip ir vampyrai esame mirę ir mums reikia ir žmonių kraujo. Seniau mums užtekdavo tik vilko ar vilkolakio kraujo, bet dabar mes vėl pažengėme į priekį, o gal ir atgal, nes kai mes medžiojame mums atsiranda lapės dantys.
Taip pat mama papasakojo apie brolius Salvatores ir Katerina Petrova. Man ta pasakėlė labai patiko. Tikrai nemaniau, kad tai yra tiesa.
Dabar man yra septyniolika metų. Tėvas miręs motina išvyko su draugu, o aš gyveno su senele, kuri taip pat yra fox'erė.
Kai pasirodo miestelyje broliai Selvatoriai aš nusprendžiu jog man reikia gyventi amžinai. Todėl man reikia jų įkandimo...




Glori Stewart Tumblr_ljd3n0nF3W1qfdal3o1_500_large
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2011-06-17
Age : 27
Miestas : Mystik Falls

Glori Stewart Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glori Stewart   Glori Stewart EmptyTr. 07 20, 2011 9:21 am

Biški gali užtrukti su nuspalvinimu, nes ką tik kalbėjau su Jilly - sakė pamiršo savo slapiką :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Glori Stewart

Glori Stewart


Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2011-07-18

Glori Stewart Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glori Stewart   Glori Stewart EmptyPen. 07 22, 2011 3:45 pm

Nieko tokio ^^ Palauksiu.
Atgal į viršų Go down
Jilly
Admin
Jilly


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2011-06-17
Age : 30
Miestas : Georgia

Glori Stewart Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glori Stewart   Glori Stewart EmptyPen. 07 22, 2011 9:29 pm

Yay, pagaliau prisiminiau Very Happy Man rods reikės kurti naują kategorija Smile)
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.lithuanianforum.net
Glori Stewart

Glori Stewart


Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2011-07-18

Glori Stewart Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glori Stewart   Glori Stewart EmptySk. 07 24, 2011 12:33 pm

Tai jau tikrai xD Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Glori Stewart Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glori Stewart   Glori Stewart Empty

Atgal į viršų Go down
 
Glori Stewart
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vampyro Dienoraščių diskusijų forumas :: Ložė :: Mano Vardas Yra...-
Pereiti į: