Vampyro Dienoraščių diskusijų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

thevampirediaries.blogas.lt diskusijos apie serialą ir knygas
 
rodiklisRegistruotisPrisijungti

 

 Kleho Salvatore - seniai dingusi Salvatore giminaitė.

Go down 
AutoriusPranešimas
Kleho Salvatore

Kleho Salvatore

Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2011-06-17
Age : 26
Miestas : Georgia

Kleho Salvatore - seniai dingusi Salvatore giminaitė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kleho Salvatore - seniai dingusi Salvatore giminaitė.   Kleho Salvatore - seniai dingusi Salvatore giminaitė. EmptyŠt. 06 18, 2011 9:41 am

Gimiau ankščiau nei mano tėvo brolis Džiuzepė persikėlė į naująjį pasaulį, ir ten sukūrė šeimą. Gyvenau kaip ir visi Salvatores Florencijoje. Buvau gražiausia miesto mergina, gabiausia, meiliausia, jaunikių besisiūlančių netrūko. Kol nesusirgau liga, kuri pamažu naikino mano grožį.
Mano didelės mėlynos akys prarado spindesį, rausvos lūpos pabalo, liemenį siekiantys plaukai nutriušo. Buvo 1792, ruduo.

- Sinjorita, jums nederėtų keltis iš lovos,- tyliai suaimanavo tarnaitė Veronika.
- Aš nežadu niekur bėgti,- paprieštaravau, ir užsimetusi plonyti chalatuką, ant žalsvos neriniuotos suknelės. Norėjosi tiesiog išbėgti į vaiskų rudens orą, ir ten užsimiršti. Kad turėčiau ką prisiminti prieš išnykstant. Per šešiolika metų nesugebėjau pasiimti visko ko noriu. Žinojau, kad laiko liko nedaug. Tai žinojo ir Veronika, todėl nieko daugiau nesakė.
Sodas kaip visuomet mane nuramino vien savo grožiu. Neaukšta pievutė, medžiai beveik atsikratę lapų ir rudeninės gėlės. Giliai įkvėpiau ir aiktelėjau, kai tiesiai prieš mane atsirado vaikinas.
- Kas jūs?- atgavusi amą piktai paklausiau. Vaikinas negalėjo būti jaunesnis už mane. Galbūt pora metų vyresnis, tamsiais plaukais, ir juodomis it šuliniai akimis. Teko kilstelėti galvą, kad mano akys susitiktų su jo.
- Aš tavęs neskriausiu,- pažadėjo jis, kiek atsitraukdamas, ir ištiesdamas ranką. Kviesdamas eiti drauge.
- Nesiruošiu kur nors su jumis eiti. Bent ne iki tol, kol neprisistatysite.- Jutau nuo tamsiaplaukio sklindantį šaltį, ir tai mane baugino. Gailėjausi nepaklausiusi Veronikos, ir nelikusi kambaryje.
- Ilgokai laukiau tavęs...- nekreipdamas dėmesio kalbėjo vaikinas. Jis palengva pradėjo eiti gilyn į mišką. Žinojo, kad jį seksiu.
- Kas jūs... - bėgdama iš paskos klausinėjau. Suknė kliuvo už kojų.
- ... seniai stebėjau. Kol galiausiai tu susirgai. Ir tada supratau ką turįs daryti.- Staiga vaikinas atsisuko ir aš vos neįsirėžiau į jo krūtinę.- Ar nori gyventi, Kleho?
- Iš kur...- papurčiau galvą nesivargindama klausti. Jau supratau, kad šis nepažįstamasis man nieo neatsakys,- Noriu. Žinoma, kad noriu.
Tada jis griebė mane ir nunešė į tamsą.
Manau toliau neverta pasakoti kas buvo. Taip, jis vampyras, ir mane pavertė tokią pat. Taigi aš esu Kleho Salvatore, techniškai šešiolikmetė, o iš tiesų gimusi 1792. Savo amžiaus jau seniai neskaičiuoju.
Veikėjas: Gemma Ward

Kleho Salvatore - seniai dingusi Salvatore giminaitė. Gemma-ward-by-mario-sorrenti-for-vogue-italy-7 Kleho Salvatore - seniai dingusi Salvatore giminaitė. Favim.com-12466
Atgal į viršų Go down
Jilly
Admin
Jilly

Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2011-06-17
Age : 26
Miestas : Georgia

Kleho Salvatore - seniai dingusi Salvatore giminaitė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kleho Salvatore - seniai dingusi Salvatore giminaitė.   Kleho Salvatore - seniai dingusi Salvatore giminaitė. EmptyŠt. 06 18, 2011 9:48 am

Nuspalvinau tavė ;D
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.lithuanianforum.net
 
Kleho Salvatore - seniai dingusi Salvatore giminaitė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vampyro Dienoraščių diskusijų forumas :: Ložė :: Mano Vardas Yra...-
Pereiti į: